Vjeshta eshte nje sezon i pasur me ngjyra dhe plot ide zbavitese e krijuese. Geshtenjat, kungujt, mollet, arrat, jane vetem disa nga frutat e shumta me te cilat mund te krijoni dekore te mrekullueshem.

Ngjyrat variojne nga sfumaturat e kafese te tonalitetet e ngrohta te ngjyres se verdhe dhe te portokallise se gjetheve.

Nese deshironi te dekoroni shtepine ne stinen e dimrit, ju mafton te merrni frymezim nga natyra qe ju rrethon per te krijuar nje ambient te ngrohte dhe mikprites, ideal per kete sezon.

Per te arreduar shtepine ne vjeshte, personalizoni kuzhinen me vazo prej xhami te mbushura me lajthi, geshtenja ose molle. Sistemojini bukur dhe vendosini mbi tavoline ose banak. Deget, gjethet dhe kungujt gjithashtu do te duken bukur ne tavolinen tuaj vjeshterore.

Nese deshironi te ftoni miq per darke, ne mesin e tavolines mund te vendosni kunguj me ngjyre te bardhe pasi kane nje pamje me elegante.

Ky artikull është postuar në Blog. Mbaj mend linkun.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *