Një surprizë e bukur nga Dedikoj.com për festën e 1 Qershorit në shtëpinë e fëmijës Zyber Hallulli.

Sepse të gjithë fëmijët kanë nevojë për dashuri, dhurata dhe lodra!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *