• Shqip
  • English
Dedikoj.com

Home » Produkte » Tortë si Hello Kitty

Tortë si Hello Kitty

5.00 out of 5 bazuar në 1 vlerësim klientësh
(1 përshtypje klientësh)

 25.00

5.00 nga 5
SKU: 21TO. Kategoritë: , . Etiketat: , .

Përshkrimi

Tortë si Hello Kitty e dekoruar me pastë sheqeri
– Mund të zgjidhni shijen që dëshironi për tortën tuaj
– 14 racione
– Porosia duhet bërë 48 orë përpara
– Produkti i vlefshëm vetëm për qytetin e Tiranës
– Për cdo preferencë specifike mund të shkruani në seksionin përkatës që shfaqet më tutje.

1 përshtypje

  1. 5 out of 5

    Torta per pervjetorin e pare te Meit ” Hello Mei” ishte vertet e mrekullueshme! Identike me torten qe porosita ! Ju pergezoj dhe falenderoj !

Shtoni një përshtypje

*

Pёr ҫdo paqartёsi mund tё na kontaktoni nё :

Email: Info@dedikoj.com
Tel: +355 4 2226176
Cel: +355 692533339
Fb: Dedikoj.com

Lart