• Shqip
  • English
Dedikoj.com

Home » Produkte » Tortë me fruta dhe petë

Tortë me fruta dhe petë

5.00 out of 5 bazuar në 1 vlerësim klientësh
(1 përshtypje klientësh)

 10.70

5.00 nga 5
SKU: 1T. Kategoritë: , . Etiketat: , .

Përshkrimi

Tortë me fruta dhe petë e mbushur me krem pastiçerie
– E dekoruar me fruta të stinës dhe fruta të thata
– Tortë me 10 racione
– Porosia duhet bërë 48 orë përpara
– Për cdo preferencë specifike mund të shkruani në seksionin përkatës që shfaqet më tutje.

1 përshtypje

  1. 5 out of 5

    I really like your writing style, good information, regards for putting up bbeebbaadeee

Shtoni një përshtypje

*

Pёr ҫdo paqartёsi mund tё na kontaktoni nё :

Email: Info@dedikoj.com
Tel: +355 4 2226176
Cel: +355 692533339
Fb: Dedikoj.com

Lart