• Shqip
  • English
Dedikoj.com

Home » Produkte » Kompozim me lule të bardha dhe rozë

Kompozim me lule të bardha dhe rozë

5.00 out of 5 bazuar në 1 vlerësim klientësh
(1 përshtypje klientësh)

 53.00

5.00 nga 5
SKU: l059. Kategoritë: , . Etiketat: , .

Përshkrimi

– Kompozim me krizanthen të bardha ,trendafil dhe karafil rozë të vendosura ne një vazo qelqi me përmasa 13×13 cm
– Produkti i vlefshëm vetëm në Tiranë
– Për çdo preferencë specifike ne lidhje me kompozimin dhe tekstin e mesazhit mund të shkruani në seksionin përkatës që shfaqet më tutje

Additional information

Pesha 2 kg

1 përshtypje

  1. 5 out of 5

    Zgjidhja me e mire per dhurata. Te kujdesshem deri ne detajet me te vogla dhe te realizuara ne nje kohe rekord. Flm dedikoj 🙂

Shtoni një përshtypje

*

Pёr ҫdo paqartёsi mund tё na kontaktoni nё :

Email: Info@dedikoj.com
Tel: +355 4 2226176
Cel: +355 692533339
Fb: Dedikoj.com

Lart