• Shqip
  • English
Dedikoj.com

Home » Produkte » Buqetë me lule shumëngjyrëshe

Buqetë me lule shumëngjyrëshe

5.00 out of 5 bazuar në 1 vlerësim klientësh
(1 përshtypje klientësh)

 17.00

5.00 nga 5
SKU: l070. Kategoritë: , . Etiketat: , .

Përshkrimi

Buqetë me lule shumëngjyrëshe
– Porosia duhet bёrё 24 orё pёrpara
– Për çdo preferencë specifike ne lidhje me buqetën dhe tekstin e mesazhit mund të shkruani në seksionin përkatës që shfaqet më tutje

1 përshtypje

  1. 5 out of 5

    Super buqete shumengjyreshe , gjithashtu pjesa e paketimit e super kombinuar me lulet.

Shtoni një përshtypje

*

Pёr ҫdo paqartёsi mund tё na kontaktoni nё :

Email: Info@dedikoj.com
Tel: +355 4 2226176
Cel: +355 692533339
Fb: Dedikoj.com

Lart