• Shqip
  • English
Dedikoj.com

Home » Produkte » Buqetë me 25 trëndafila shumëngjyrësh

Buqetë me 25 trëndafila shumëngjyrësh

5.00 out of 5 bazuar në 1 vlerësim klientësh
(1 përshtypje klientësh)

 47.00

5.00 nga 5
SKU: loo6. Kategoritë: , . Etiketat: , .

Përshkrimi

Buqetë me 25 trëndafila shumëngjyrësh
– Porosia duhet bërë 24 orë përpara për dërgesat jashtë Tiranës
– Për çdo preferencë specifike ne lidhje me buqetën dhe tekstin e mesazhit mund të shkruani në seksionin përkatës që shfaqet më tutje

1 përshtypje

  1. 5 out of 5

    Ju falenderoj nga zemra! Buqeta e mrekullueshme e gezoi mamane time pa mase. Sherbimi juaj eshte nje kenaqesi per tu admiruar.

    Shihemi herën tjetër.

Shtoni një përshtypje

*

Pёr ҫdo paqartёsi mund tё na kontaktoni nё :

Email: Info@dedikoj.com
Tel: +355 4 2226176
Cel: +355 692533339
Fb: Dedikoj.com

Lart