• Shqip
  • English
Dedikoj.com

Home » Produkte » Buqeta e ngjyrave

Buqeta e ngjyrave

5.00 out of 5 bazuar në 1 vlerësim klientësh
(1 përshtypje klientësh)

 30.00

5.00 nga 5
SKU: 333l. Kategoritë: , . Etiketat: , .

Përshkrimi

Buqeta e ngjyrave – buqetë me lule dhe ngjya të ndryshme
– Porosia duhet bërë 24 orë përpara
– Për çdo preferencë specifike ne lidhje me buqetën dhe tekstin e mesazhit mund të shkruani në seksionin përkatës që shfaqet më tutje

Additional information

Pesha 0.5 kg

1 përshtypje

  1. 5 out of 5

    Ishte emocionues momenti kur motra ime me dergoi foton e buqetes se kompozuar nga ju. Edhe pse ndodhemi kaq larg, lu bete te mundur qe motra ime te lumturohej sikur t’ia kisha dhuruar lulet me doren time. Ju falenderoj shume qe e zbukuruat diten e saj. Bruna, Angli.

Shtoni një përshtypje

*

Pёr ҫdo paqartёsi mund tё na kontaktoni nё :

Email: Info@dedikoj.com
Tel: +355 4 2226176
Cel: +355 692533339
Fb: Dedikoj.com

Lart