• Shqip
  • English
Dedikoj.com

Home » Produkte » Buqeta e artë

Buqeta e artë

5.00 out of 5 bazuar në 1 vlerësim klientësh
(1 përshtypje klientësh)

 52.00

5.00 nga 5
SKU: SHP012. Kategoritë: , . Etiketat: , , , .

Përshkrimi

Buqeta e artë
– Një buqetë e cila do të ëmbëlsonte ditën e të dashurve tuaj
– Përmban 30 çokollata Ferrero Rocher
– Porosia duhet bërë 2 ditë përpara datës që klienti dëshiron të marrë produktin
– Për çdo preferencë specifike në lidhje me porosinë, mund të shkruani në seksionin përkatës që shfaqet më tutje

1 përshtypje

  1. 5 out of 5

    E bukur dhe e shijshme – ishte nje dhurate e cila e la pa fjale motren time.

    Faleminderit qe na jepni mundesi te dergojme dashurine dhe emocionet tona edhe pse ndodhemi larg te dashureve tane.

Shtoni një përshtypje

*

Pёr ҫdo paqartёsi mund tё na kontaktoni nё :

Email: Info@dedikoj.com
Tel: +355 4 2226176
Cel: +355 692533339
Fb: Dedikoj.com

Lart