• Shqip
  • English
Dedikoj.com

Home » Produkte » Stilolaps me kuti

Stilolaps me kuti

5.00 out of 5 bazuar në 1 vlerësim klientësh
(1 përshtypje klientësh)

 23.91

5.00 nga 5

Përshkrimi

Stilolaps me kuti
– Materiali: dru
– Personalizohet si stilolapsi ashtu edhe kutia
– Personalizimi mund të jetë nje emër, datë ose iniciale
– Klienti duhet të nis personalizimin në adresën info@dedikoj.com
– Porosia duhet bërë 3 ditë para datës që klienti dëshiron të marrë porosinë
– Për çdo preferencë specifike në lidhje me personalizimin, mund të shkruani në seksionin përkatës që shfaqet më tutje.

1 përshtypje

  1. 5 out of 5

    Stafi Dedikoj, jeni te mrekullueshem per te gjitha dhe ne te gjitha ! Ju falenderoj per sygjerimin dhe realizimin e dhurates per datelindjen e motres time ! ?

Shtoni një përshtypje

*

Pёr ҫdo paqartёsi mund tё na kontaktoni nё :

Email: Info@dedikoj.com
Tel: +355 4 2226176
Cel: +355 692533339
Fb: Dedikoj.com

Lart