• Shqip
 • English
Dedikoj.com

Home » Produkte » Kuti për shishe vere e prsonalizuar + aksesorët përkatës

Kuti për shishe vere e prsonalizuar + aksesorët përkatës

5.00 out of 5 bazuar në 2 vlerësime klientësh
(2 përshtypje klientësh)

 43.00

5.00 nga 5

Përshkrimi

Kuti për shishe vere e prsonalizuar + aksesorët përkatës
– Materiali: dru
– Porosia duhet bërë 2 ditë përpara datës që klienti dëshiron të marrë produktin
– Për çdo preferencë specifike ne lidhje me tekstin e personalizuar mund të shkruani në seksionin përkatës që shfaqet më tutje

2 përshtypje

 1. 5 out of 5

  Faleminderit shume stafi i Dedikoj. Kutia e veres me dedikimin e personalizuar ishte tamam si ne foto. Gjithashtu jam shume i kenaqur dhe mirenjohes qe e realizuat surprizen sipas gjithe instruksioneve qe une kisha lene.

  Uroj te keni sa me shume sukses ne nismen tuaj te bukur 🙂

 2. 5 out of 5

  Nje falenderim i vecante dhe nga une Stafi Dedikoj.
  Mbi te gjitha , te surprizon realizimi i porosive me perkushtim dhe korrektesi nga ana Juaj ! Suksese ?

Shtoni një përshtypje

*

Pёr ҫdo paqartёsi mund tё na kontaktoni nё :

Email: Info@dedikoj.com
Tel: +355 4 2226176
Cel: +355 692533339
Fb: Dedikoj.com

Lart