• Shqip
  • English
Dedikoj.com

Home » Produkte » Kuti e personalizuar me foto

Kuti e personalizuar me foto

5.00 out of 5 bazuar në 1 vlerësim klientësh
(1 përshtypje klientësh)

 43.40

5.00 nga 5
SKU: 17DP. Kategoria: . Etiketa: .

Përshkrimi

Kuti druri e personalizuar me:
– dedikim të gdhendur sipër
– 20 foto si firzamonik
Duhet ta porosisni 3 ditë përpara datës që dëshironi të merrni produktin
Për dedikimin dhe fotot mund të jepni specifikimet tuaja në seksionin që shfaqet më tutje

Additional information

Pesha 0.3 kg

1 përshtypje

  1. 5 out of 5

    Kutia me fotot vertet eshte nje realizim i bukur, i vecante per diten me te bukur , te lumtur te paharruar per Vikin & Steven ! Nje dhurate ideale! Viki & Steven jane te surpizuar , une po ashtu ! Ju falenderoj ?

Shtoni një përshtypje

*

Pёr ҫdo paqartёsi mund tё na kontaktoni nё :

Email: Info@dedikoj.com
Tel: +355 4 2226176
Cel: +355 692533339
Fb: Dedikoj.com

Lart