• Shqip
  • English
Dedikoj.com

Home » Produkte » Kornizë 3D me gozhdë

Kornizë 3D me gozhdë

5.00 out of 5 bazuar në 1 vlerësim klientësh
(1 përshtypje klientësh)

 38.00

5.00 nga 5

Përshkrimi

Kornizë 3D me gozhdë
– Personalizohet me shkronjën ose numrin që klienti dëshiron
– Ngjyra e kornizës si dhe e fijes lihet ne zgjedhjen e klientit
– Përmasat: 40cm x 40cm
– Porosia duhet bërë 3 ditë përpara datës që klienti dëshiron të marrë produktin
– Për çdo preferencë specifike në lidhje me personalizimin, mund të shkruani në seksionin përkatës që shfaqet më tutje.

1 përshtypje

  1. 5 out of 5

    Dhurata me e vecante e realizuar ndonjehere.
    Ju pergezojme per idete kreative dhe sherbimin e perkryer.

Shtoni një përshtypje

*

Pёr ҫdo paqartёsi mund tё na kontaktoni nё :

Email: Info@dedikoj.com
Tel: +355 4 2226176
Cel: +355 692533339
Fb: Dedikoj.com

Lart