• Shqip
  • English
Dedikoj.com

Home » Produkte » Hapëse shishesh

Hapëse shishesh

5.00 out of 5 bazuar në 1 vlerësim klientësh
(1 përshtypje klientësh)

 14.40

5.00 nga 5
SKU: 63DP. Kategoria: .

Përshkrimi

Hapëse shishesh e personalizuar sipas dëshirës
– Mund të gdhendet një emër, date ose tekst
– Kërkon 48 orë për t’u realizuar
– Për çdo preferencë specifike në lidhje me personalizimin, mund të shkruani në seksionin përkatës që shfaqet më tutje.

1 përshtypje

  1. 5 out of 5

    hihihhi…kjo ka qene dhurata me e bukur qe kam realizuar ndonjehere.
    Dhe kjo fale ideve tuaja brilante 😀
    Vzhdoni keshtu!

Shtoni një përshtypje

*

Pёr ҫdo paqartёsi mund tё na kontaktoni nё :

Email: Info@dedikoj.com
Tel: +355 4 2226176
Cel: +355 692533339
Fb: Dedikoj.com

Lart