• Shqip
  • English
Dedikoj.com

Home » Produkte » Gota vere ose shampanje të personalizuara

Gota vere ose shampanje të personalizuara

5.00 out of 5 bazuar në 1 vlerësim klientësh
(1 përshtypje klientësh)

 25.36

5.00 nga 5
SKU: 21DP. Kategoria: . Etiketat: , .

Përshkrimi

Gota vere ose shampanje të personalizuara
– Mund të gdhendet një emër, një datë ose një simbol
– Gotat vendosen në kutinë e tyre (Cmimi përfshin ciftin e gotave + kutinë)
– Kërkon 48 orë për t’u realizuar
– Për çdo preferencë specifike në lidhje me personalizimin, mund të shkruani në seksionin përkatës që shfaqet më tutje.

1 përshtypje

  1. 5 out of 5

    Nje dhurate shume elegante per dasmen e miqve te mi, e realizuar me nje finese dhe kujdes te madh nga stafi i Dedikoj.

    Te lumtur qe ju kemi gjithmone prane per dhuratat tona 🙂

Shtoni një përshtypje

*

Pёr ҫdo paqartёsi mund tё na kontaktoni nё :

Email: Info@dedikoj.com
Tel: +355 4 2226176
Cel: +355 692533339
Fb: Dedikoj.com

Lart