• Shqip
  • English
Dedikoj.com

Home » Produkte » Filxhan i personalizuar

Filxhan i personalizuar

5.00 out of 5 bazuar në 1 vlerësim klientësh
(1 përshtypje klientësh)

 8.00

5.00 nga 5
SKU: 26DP. Kategoria: . Etiketat: , .

Përshkrimi

Filxhan i personalizuar me një tekst ose foto
– Material: Porcelan
– Produkti kërkon 2 ditë për t’u realizuar nga momenti që bëhet porosia
– Për çdo preferencë specifike në lidhje me personalizimin, mund të shkruani në seksionin përkatës që shfaqet më tutje

Additional information

Pesha 0.5 kg

1 përshtypje

  1. 5 out of 5

    Deshironi te kujtoni , tu dhuroni , personave te dashur te vecante per Ju ? Koha juaj eshte e limituar ? Idete e paqarta ??? Drejtohuni pa hezitim Stafit Dedikoj . Ata jane aty me ide , profesionalizem dhe perkushtim !? Faleminderit !

Shtoni një përshtypje

*

Pёr ҫdo paqartёsi mund tё na kontaktoni nё :

Email: Info@dedikoj.com
Tel: +355 4 2226176
Cel: +355 692533339
Fb: Dedikoj.com

Lart