• Shqip
  • English
Dedikoj.com

Home » Produkte » Abazhur komodine

Abazhur komodine

5.00 out of 5 bazuar në 1 vlerësim klientësh
(1 përshtypje klientësh)

 27.85

5.00 nga 5
SKU: 46DP. Kategoria: . Etiketat: , .

Përshkrimi

Abazhur komodine i personalizuar, me kapele në formë cilindri, diametër 14cm dhe ësi kapele 15cm
– I punuar në mënyrë artizanale
– Kapelja e abazhurit mund të personalizohet me fotot ose imazhin që ju dëshironi
– Porosia duhet bërë 10 ditë përpara datës qëklienti dëshiron të marrë produktin
– Imazhet për personalizim klienti duhet t’i nis në adresën: info@dedikoj.com
– Për çdo preferencë specifike në lidhje me produktin, mund të shkruani në seksionin përkatës që shfaqet më tutje.

1 përshtypje

  1. 5 out of 5

    Nje dhurate shume kreative dhe e vecante per femijet.
    Realizimi ishte i persosur. Ju falenderojme per punen dhe idete qe na jepni 🙂

Shtoni një përshtypje

*

Pёr ҫdo paqartёsi mund tё na kontaktoni nё :

Email: Info@dedikoj.com
Tel: +355 4 2226176
Cel: +355 692533339
Fb: Dedikoj.com

Lart